O násReferencieWebhostingObjednávka    
Úvodná stránka    
       Menu
Z maličkostí monumenty
  je dôležité vedieť čo človek chce a potom mu je možné poradiť a zrealizovať jeho predstavy za pomoci našich znalostí, ktoré Vám ponúkame. Pozrite si naše práce a rozhodnite sa na základe reality nie sľubov. Veríme, že sa rozhodnete pre kvalitu
   
   
GDPR

Kontakt

Náš team

Objednávka

Referencie
 - Webdesign(228)
 - Programming(13)
 - DTP(17)
 - GIS(9)
 - Int/Exteriérový design
 - Virtuálne prehliadky(39)
 - Elektronické obstarávanie(31)

Úctovníctvo

Virtuálne prehliadky

Web konfigurátor

Webhosting


Elektronické obstarávanieVirtuálne prehliadky

 3D PANORÁMA
 
3D panoráma exteriéru a interiéru pomocou najnovšej fototechnológie a softvéru verne zachycuje prostredie, nie na rovinný povrch, ako pri bežnej fotografii, ale na sférický 3D povrch. Z toho vyplýva aj názov 3D panoráma.


 VIRTUÁLNA PREHLIADKA
 
Virtuálna prehliadka vznikne spojením série 3D panorám, pričom je do nej možné vložiť hudbu, komentár, video, kompas a mnoho ďalších efektov. Takto vytvorená prehliadka je potom pripravená pre umiestnenie na internetovú stránku v tej najvyššej kvalite, alebo na CD médium, z ktorého je možné zobrazenie prostredia na PC, LCD TV, projektore v lepšej kvalite ako filmom.


 DOSAH NA KLIENTELU
 
Virtuálna prehliadka hotela, alebo penziónu zohráva dôležitú úlohu v momente, keď sa zákazník na internete rozhoduje kde strávi svoj voľný čas, alebo zorganizuje firemnú akciu, keďže na rozdiel od filmu, alebo fotografie umožňuje interaktivitu, je podstatne dôveryhodnejšia.

Pri umiestnení na internetovú stránku hotela sa jedná o jednorázovú dlhodobú investíciu, z dôvodu jej fungovania na určitej adrese, bez ročných poplatkov, aj po prípadnej zmene internetovej stránky hotela, alebo penziónu.
                                         motto: "Jediný lepší spôsob ako spoznať určité miesto, je prísť tam osobne"
 

Graphic & PHP programmed by Zetagroup Software s.r.o. (R) 2004 - 2024